Asya Market

2002 yılında Trabzon'un Akçaabat ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşundan bu yana 10 şube ile Akçaabat halkına hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü personeli ve her gün yenilenen taze meyve ve sebzeleri size sunan manav reyonu ile hizmetinizdedir.

 

Misyonumuz

Müşteri odaklı yaklaşımımız ve uygun fiyat politikamız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

 

Vizyonumuz

Vazgeçilmez ilkemiz olan samimiyet ve güvenirliğimizi muhafaza ederek, müşterilerimize en iyi ürün ve güler yüzlü hizmeti sunmak.

 

 

Değerlerimiz

Önce Müşterilerimiz; Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken samimi, proaktif ve yenilikçi bir tutum sergileriz. en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleriz. İnsan Kaynağımız; Sektörümüze yön verirken en önemli değerimizin çalışanlarımız olduğunun farkındayız. Çalışanlarımızın motivasyonu için gerekli desteği sağlamaktayız ve sahip olduğumuz ekip ruhu ile ortak amaca doğru hareket etmekteyiz. Sosyal Sorumluluklarımız; Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde toplumsal kaliteyi artırmak için eğitim, spor ve sanata destek vermekteyiz. Çevreye Olan Saygımız; Gelecek nesillere olan sorumluluğumuzun bilincinde hareket ederek temiz ve yaşanılabilir bir çevre bırakma çabasındayız.

 

 

Amaçlarımız

Müşteri odaklı yapımız ile sektörümüzde öncü olmak ve istikrarlı büyümeyi sağlamak. Müşterilerimize söz verdiğimiz gibi en iyi ürünü ve güler yüzlü hizmeti sunmak.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR